Gerrit ten Berge
Leven met impact
14,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een ideaal cadeauboek voor een belijdenis of doop, over geloven in de dagelijkse praktijk.
Tekst achterflap
'Leven met impact' van docent en auteur Gerrit ten Berge is een praktisch boek voor jongvolwassenen die met Jezus willen leven. Want wat betekent geloven in de dagelijkse praktijk? In dit prikkelende boek behandelt Gerrit ten Berge in 50 korte hoofdstukken een bijbeltekst over de woorden van Jezus en spitst die toe op de dagelijkse praktijk van het leven. Elk hoofdstuk bevat een sprekend voorbeeld van een bekend persoon die zijn of haar geloof handen en voeten heeft gegeven. Een perfect boek om cadeau te geven bij belijdenis of doop.
Details
| EAN : | 9789043544627 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 26-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 284 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |