Peter Hayman-Rob Hume
Hayman's zakgids Vogels
18,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Hayman's Zakgids Vogels van Peter Hayman is een handzame, smalle vogelgids met ruim 450 Europese vogelsoorten en vele natuurgetrouwe illustraties.
Tekst achterflap
'Hayman's Zakgids Vogels' van Peter Hayman is een handzame, smalle vogelgids met ruim 450 Europese vogelsoorten. Wie kent hem niet? Deze befaamde zakgids beschrijft broedvogels, strandvogels, doortrekkers en dwaalgasten. De vele natuurgetrouwe illustraties tonen de vogels in hun vlucht en in rust, in zomer- en winterkleed, als jonge en volwassen exemplaren. Met pictogrammen wordt aangegeven waar en wanneer de soort kan worden gezien. Een besteseller waar al meer dan 70.000 exemplaren van verkocht zijn!
Details
| EAN : | 9789043938419 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 27-05-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 195 mm |
| Breedte : | 95 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 267 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Keywords : | dieren;natuur;vogels;zakgids |