Hanneke de Zoete
Knutselen met de Zoete Zusjes - strijkkralen
11,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Knutselen met de Zoete Zusjes is een creatieve serie die kinderen van 4-7 jaar leert hoe ze zelf de leukste knutsels maken. In dit deel ontdekken ze hoe je vrolijke figuren maakt van strijkkralen.
Tekst achterflap
De Zoete Zusjes zijn dol op knutselen. Het liefst knutselen ze elke dag iets anders! In dit creatieve knutselboekje gaan Saar en Janna aan de slag met strijkkralen. Met vormen en kleuren maak jij ook leuke kriebelbeestjes, schattig snoepgoed of iets speciaals voor een feest. Klaar? Strijken maar! De kunstwerkjes zijn ook superleuk om cadeau te doen. Het enige wat je nodig hebt is een basisplank en een handvol kleuren.
De knutselboekjes van de Zoete Zusjes staan boordevol leuke en eenvoudige opdrachten, waarmee kinderen lekker zelf aan de slag kunnen. Dankzij de duidelijke uitleg, foto’s en vrolijke illustraties van Iris Boter wordt elk knutselmoment een feestje. Laat de fantasie stromen en ontdek eindeloos veel knutselplezier!
Ook in deze serie:
· Vouwblaadjes
· Vriendschapsarmbandjes
· Slijm
Details
| EAN : | 9789043942270 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 18-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 211 mm |
| Dikte : | 7 mm |
| Gewicht : | 182 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | De Zoete Zusjes |
| Keywords : | knutselen;zusjes |