Kim Querfurth
Ontdek de Máxima in jezelf
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek de Máxima in jezelf: een sprankelende gids vol stijl, zelfvertrouwen en praktische tips geïnspireerd door het meest geliefde stijlicoon van Nederland, koningin Máxima.
Tekst achterflap
Ontdek de Máxima in jezelf van Kim Querfurth is een prachtige gids voor elke vrouw die zich wil laten inspireren door de stijl, kracht en flair van koningin Máxima. Ter ere van haar 55ste verjaardag onderzoekt Máxima-watcher Kim Querfurth – bekend van De Telegraaf – wat dit unieke stijlicoon ons leert over mode, zelfvertrouwen en levenslust.
In dit prachtige boek vind je:
· praktische stijltips geïnspireerd door Máxima’s meest iconische looks
· inzichten over zelfbewustzijn, moederschap en persoonlijke groei
· humorvolle observaties uit jarenlange koningshuisreportages
· stijlvolle illustraties van internationaal gelauwerd illustrator Piet Paris
· inspiratie om jezelf met meer durf, kleur en elegantie te presenteren
Ontdek de Máxima in jezelf is een ode aan zelfvertrouwen, vrouwelijkheid en de kracht van uitstraling — voor iedereen die zich, af en toe, ook een beetje Máxima wil voelen.
Details
| EAN : | 9789043942652 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 542 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 176 |