Ryunosuke Koike
The practice of not thinking
18,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
‘The Practice of Not Thinking’ van Ryunosuke Koike, de Japanse bestseller die miljoenen lezers raakte, helpt je om weer stilte en kalmte te vinden in het dagelijks leven.
Tekst achterflap
In een tijd waarin we altijd ‘aan’ staan, is het een kunst om écht tot rust te komen. Met The Practice of Not Thinking van Ryunosuke Koike leer je hoe je, aan de hand van eenvoudige zen-oefeningen, stap voor stap vertraagt, bewuster leeft en opnieuw verbinding maakt met je zintuigen. Of het nu gaat om beter luisteren, vriendelijker spreken, meer lachen of dieper slapen, dit boek laat zien dat rust niet iets is wat je zoekt, maar iets wat je oefent.
Door minder te denken, ontstaat ruimte voor meer waardering, ontspanning en innerlijke balans. Gun jezelf een moment van zen.
Voor de liefhebbers van Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt, met toegankelijke oefeningen om externe prikkels op afstand te houden. Het perfecte cadeauboek!
Biografie
Ryunosuke Koike is een Japanse bestsellerauteur en voormalig boeddhistische monnik. Hij geniet internationale bekendheid door zijn toegankelijke boeken over zen en boeddhisme.
Details
| EAN : | 9789043943345 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 206 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 314 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 184 |