Håkan Nesser
Het tweede leven van meneer Roos
20,00
Niet bestelbaar
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Hakan Nesser
Zo af en toe lees ik weer eens een ouder boek van een van mijn favoriete auteurs. Dat is al heel veel jaren Hakan Nesser. Hoewel zijn boeken altijd gerubriceerd worden onder thrillers, bevatten zijn boeken altijd een grote portie psychologie van de mensen. En daarnaast is het een heerlijke, gedetailleerde verteller. De eerste helft van het boek gaat over twee mensen. Allereerst meneer Roos (Valdemar). Een op het eerste gezicht een saaie man en zijn tweede vrouw met twee dochters lijdzaam volgt in alles en het leven vooral leeft omdat hij niet veel anders kan. Als hij echter een zeer grote prijs krijgt, koopt hij een huisje ver weg in het bos. De tweede persoon is Anna, die vlucht uit een afkickkliniek en na veel omzwervingen in dat huisje van Roos terecht komt. Ze worden vrienden maar het lijkt er op dat ze ook iemand vermoorden. Waarom? Wat is er gebeurd? In het tweede deel van het boek mag Barbarotti uitzoeken wat het was. Veel humor, veel onderliggende verhaallijn en altijd de smakelijk verteltrant van Nesser. Elke rechtgeaarde boekliefhebber moet minstens 1 boek van Nesser hebben gelezen vind ik.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
Een ogenschijnlijk simpele zaak blijkt complexer dan inspecteur Barbarotti vermoedde Ante Valdemar Roos zit vast in een ongelukkig huwelijk. Wanneer hij de loterij wint, ziet hij eindelijk een uitweg uit zijn troosteloze leven. Hij neemt ontslag en koopt een huisje in het bos, waar hij elke dag stiekem naartoe gaat. Daar ontmoet hij Anna, met wie hij een vader-dochterrelatie opbouwt. Wanneer de ex van Anna opdaagt, slaan meneer Roos en Anna samen op de vlucht. Inspecteur Barbarotti onderzoekt de zaak van de vermiste meneer Roos.
Details
| EAN : | 9789044523027 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Anna Ruighaver |
| Publicatie datum : | 28-02-2013 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 214 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 48 mm |
| Gewicht : | 716 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Reeks : | Barbarotti |