Håkan Nesser
Een brief uit München
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
‘k Heb het wel vaker gezegd maar Hakan Nesser behoort tot mijn all-time top 5 van beste auteurs. Dit verhaal is er weer een van topniveau. Het humoristische inspecteurs-huwelijk Beckman-Barbarottii komt weer in aktie. Ditmaal wordt een bekende Zweedse kunstenaar vermoord tijdens een kerstweekend waarbij hij zijn 2 broers en zus heeft uitgenodigd. Is hij door een van hen vermoord om de erfenis veilig te stellen of heeft het te maken met “een gebeurtenis” van 25 jaar geleden? Schoorvoetend (bij Nesser kan het me niet langzaam genoeg gaan!) komt Barbarotti en zijn team er achter dat de broers en zus een moord op hun geweten hebben. Hun chef is blij dat er eindelijk een eind komt aan deze puzzel. Maar dan komt er (op de laatste pagina) een brief uit München
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
‘Nesser heeft een meesterlijke stijl.’ – de Volkskrant
Het is bijna kerst en de bekende kunstenaar Ludvig Rute nodigt zijn zus en twee broers uit om samen de feestdagen door te brengen in een afgelegen Zweeds dorpje, midden in het bos. Hij wil ze iets vertellen. Ze hebben elkaar al jaren niet gezien, dus de sfeer is op zijn zachtst gezegd gespannen. En dat wordt er niet beter op als een van de aanwezigen vermoord wordt...
Gunnar Barbarotti en Eva Backman worden erbij gehaald en ontdekken direct dat de familie ervan uitgaat dat er sprake is van een uit de hand gelopen inbraak: er zijn twee dure schilderijen verdwenen en het idee is dat het slachtoffer de insluiper heeft betrapt. Dat klinkt logisch, maar is er inderdaad sprake van een buitenstaander of moet de moordenaar dichter bij huis gezocht worden?
‘Nesser schrijft vakkundig [...] en zet een mooi verhaal neer.’ – De Morgen
Biografie
Håkan Nesser (Zweden, 1950) is een van de meest succesvolle Zweedse schrijvers. Hij is vooral bekend door zijn Commissaris Van Veeteren-reeks en de populaire serie met inspecteur Barbarotti in de hoofdrol. In Nederland zijn van zijn werk meer dan 450.000 exemplaren verkocht.
Details
| EAN : | 9789044547788 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Ydelet Westra |
| Publicatie datum : | 05-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 392 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Reeks : | Barbarotti |