Karl Ove Knausgård
Vader
15,00
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
In 2010 begon de Mijn Strijd- reeks van Knausgard met dit deel Vader. Het luidde een weergaloze reeks in, uniek om zijn omvang (6 dikke autobiografische delen), uniek om de onthutsende eerlijkheid. In de afgelopen 25 jaar is er al eerder een heruitgave geweest; allemaal prima, als het maar leverbaar blijft. Het is ontroerend hoe hij beschrijft hoe hij met zijn vrienden omgaat. En je voelt je een ramptoerist als hij verhaalt hoe hij het huis van zijn vader leeghaalt, na diens overlijden na een leven als alcoholist. De gedetailleerdheid, de humor en zijn heerlijke dialogen maken het een must-read. De eerste tweede delen zijn nu heruitgegeven (naast “Vader” ook “Liefde”). De rest van de serie volgt nog en ik hoop van harte dat de stand-alone “Engelen vallen langzaam” van deze Noorse auteur ook nog eens opnieuw uitgebracht gaat worden.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
De iconische Mijn strijd-reeks in een nieuw jasje
De wens om volledig eerlijk te zijn. Daaruit ontstond de inmiddels iconische Mijn strijd-reeks. Een ongekend literair project van zes boeken, waarin Karl Ove Knausgård onverholen over zichzelf en zijn familie.
Karl Ove Knausgård is bezig aan een roman, maar wordt geplaagd door enorme onzekerheid. Dagelijkse frustraties over het huishouden en zijn gezin nemen veel tijd in beslag en tijdens het schrijven dwalen zijn gedachten af naar zijn kindertijd. Hij vraagt zich af of hij net zo’n beangstigende man is voor zijn kinderen als zijn vader was voor hem.
Biografie
Karl Ove Knausgård (1968) wordt gezien als een van de belangrijkste levende auteurs wereldwijd. Zijn werk is veelvuldig bekroond en verscheen in vijfendertig talen.
Details
| EAN : | 9789044552133 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Marianne Molenaar |
| Publicatie datum : | 11-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 556 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 448 |
| Reeks : | Mijn strijd |