Berend Sommer
De Reichenbachs
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Berend Sommer - De Reichenbachs
Een hilarisch, spannend en heerlijk geschreven familiedrama. We maken kennis met de Reichenbachs: Willemijn, die van haar politieke kopstuk is gevallen, haar man Jaap, die voor de enquetecommissie moet verschijn wegens wangedrag en dan de twee kinderem: Serge, een weinig succesvolle kunstenaar en Juliette, een succesvolle oorlogverslaggeefster. Ze hebben allemaal hun (vaak lachwekkende) rugzakje hetgeen een geweldige roman oplevert.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
De politieke val van Willemijn veroorzaakt een schokgolf in de familie Reichenbach. Haar publieke vernedering brengt zoon, dochter en echtgenoot naar onontgonnen terrein. Nu zijn ze op zichzelf aangewezen.
Een kunstenaar, een oorlogsverslaggever, een topambtenaar. Hun honger naar erkenning heeft gevolgen die verder strekken dan de onttakeling van het gezin.
De Reichenbachs is een duister verhaal over eenzaamheid, macht en oorlog; een roman die zich uitstrekt van Haagse labyrinten en Zuid-Afrikaanse woestijnen tot aan de oostgrens van Europa.
In De Reichenbachs beschrijft Berend Sommer het verval van de Nederlandse middenklasse en de tol van de eenentwintigste eeuw op het moderne gezin.
Berend Sommer (1990) is schrijver en historicus. Eerder verschenen van zijn hand de romans Gouden dagen, De onweerstaanbare val van Henri Furet en Duchamp. Een detective. De Reichenbachs is zijn grote roman over Nederland.
Over Gouden dagen:
‘Berend Sommer neemt zelfgenoegzame mannen op de korrel en dat doet hij goed.’
de Volkskrant
‘Een hilarische kroniek van de wanen die deze tijd kenmerken.’
EW
‘Ongelooflijk goed, prachtige literatuur van Nederlandse bodem.’
Mathieu Segers
Details
| EAN : | 9789044659184 |
| Uitgever : | Prometheus, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 19-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 489 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |