Amy BIRCH
Rust in je hoofd journal
16,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Dit prachtig geïllustreerde dagboek, geschreven door een professionele coach, staat vol met strategieën en eenvoudige denkoefeningen die je helpen om piekergedrag en angstgevoelens onder controle te krijgen. Ga ermee aan de slag en leer hoe je ongezonde denkpatronen kunt doorbreken en nieuwe, positieve gewoonten kunt aannemen om opnieuw rust in je hoofd te vinden.
Details
| EAN : | 9789044766394 |
| Uitgever : | Centrale Uitgeverij Deltas |
| Publicatie datum : | 15-06-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 282 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |