Christien Brinkgreve
Beladen huis
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Genomineerd voor de NS Publieksprijs 2025. Na de dood van haar man ruimt een vrouw haar huis op. Kamer voor kamer reflecteert ze in dit liefdevolle, moedige boek op herinneringen en rouw.
Tekst achterflap
Beladen huis is het relaas van een vrouw na het overlijden van haar man. Na zijn dood dringt tot haar door dat hun huis overwoekerd is geraakt met spullen en zwaarmoedigheid. Terwijl zij de kamers opruimt, ontstaat langzaam weer ruimte in haar gevoelens voor hem. Ze wil terugvinden hoe hij ooit was, hoe zij ooit was en begrijpen waarom hun leven samen is gelopen zoals het is gelopen. Herinneringen komen terug, de doorwerking van het verleden wordt zichtbaar, materiële en psychische verwerking gaan hand in hand. Beladen huis is een moedige memoir over de ruimte die je inneemt in een relatie, in een gezin, in de maatschappij, als moeder en als vrouw, over eenzaamheid, angst en de keuzes die we maken uit liefde.
Recensie/Quote
‘Wat dit boek bijzonder maakt, is de manier waarop het de diepe behoefte aan schepping verkent die verlies oproept. Want rouw is niet alleen iets wat je doorleeft; het is ook iets wat je máákt. (...) Beladen huis herinnert ons eraan hoe zeldzaam het is om écht te kunnen zeggen wat je denkt, zelfs tegen mensen die je het meest dierbaar zijn. (...) Een fraai boek.’
Details
| EAN : | 9789045050713 |
| Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 28-01-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 226 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 176 |