Anna Woltz
Alaska
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Op de eerste dag van het schooljaar weet Sven het zeker: hij moet een briljante stunt uithalen. Anders is hij meteen die zielige jongen uit 1b. Parker wil juist onzichtbaar zijn. Ze heeft net de ergste zomer van haar leven achter de rug en vertrouwt niemand meer. Dan ontdekt ze dat Alaska, de hond die eerst van hr was, nu bij Sven woont - als zijn hulphond. Overdag wil Parker niks te maken hebben met Sven, dus er zit maar n ding op. Als ze Alaska ooit nog wil zien, moet dat 's nachts.
Anna Woltz (1981) heeft meer dan twintig kinderboeken op haar naam staan. Haar laatste boek Gips werd bekroond met een Zilveren Griffel.
Details
| EAN : | 9789045119762 |
| Uitgever : | Querido Kinderboek |
| Publicatie datum : | 26-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 143 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 358 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 184 |
| Keywords : | basisgroep8 |