Edward van de Vendel
Wij zijn tijgers!
15,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
‘Wij zijn tijgers!’ zeggen Tex en Max tegen Wokkeltje.
‘Vanbinnen. Eigenlijk.’
‘Wij zijn geen tijgers,’ zegt Wokkeltje.
‘Een tijger heeft strepen en wij niet.’
Maar daar verzinnen Max en Tex wel iets op!
Onderzoek wijst uit dat kinderen het gelukkigst leren lezen als ze zelf naar een boek grijpen. Tijgerlezenboeken leggen daarom nadruk op humor en spanning. Ze bieden variatie in moeilijkheidsgraad en zijn geschikt om voor te lezen en zelf te lezen.
Details
| EAN : | 9789045120096 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 21-02-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 175 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 218 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Tijgerlezen |