Mikel Valverde
Een leeuw in de supermarkt
15,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Wat doet een leeuw in de supermarkt?
Gewoon, wat iedereen daar doet: eten halen. En hij heeft zin in kinderen! Manu heeft hem gezien, maar zijn moeder gelooft hem niet. Dan gaat hij zelf de strijd maar aan met de leeuw met zijn grote muil! Hij redt alle kinderen in de supermarkt en slaagt er zelfs in de leeuw voorgoed naar de Noordpool te verbannen. En dat allemaal terwijl zijn moeder rustig boodschappen doet.
Details
| EAN : | 9789045129471 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Lies Lavrijsen |
| Publicatie datum : | 10-10-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 214 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 64 |