Kees de Boer
Cowboy in de bank
15,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
‘Ik ga een bank overvallen,’ zegt Jop.
‘Dat mag niet,’ zegt papa.
‘Dat mag niet,’ zegt mama.
‘Woef,’ blaft Fien.
Jop doet het toch…
Een grappig en dapper verhaal voor beginnende lezers in de reeks Tijgerlezen.
Details
| EAN : | 9789045129587 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 04-06-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 238 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 80 |
| Reeks : | Tijgerlezen |