Sable Sorensen
Dire Bound
26,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Sable Sorensen - Dire Bound
583 bladzijdes vol top-fantasy. Meryn heeft een armoedig bestaan. Ze krijgt gevechtstraining en ze wint diverse gevchten waarvoor ze geld krijgt. Ze woont samen met haar zus en moeder. Als haar zus ontvoerd wordt de grijpers (alle termen, wezens en namen worden achterin bij elkaar gezet) begint er een verhaal, zinderende spanning en fantasy. Mensen gaan een bond aan met een wolven en maken dan samen deel uit van een roedel waarmee ze het kwaad moeten bestrijden. Het is liefde (beetje veel sex vind ik), spanning, verrassende wendingen en het ijzersterke verhaal laat je rijkhalzend uitzien naar deel twee.
Door Hans Loeve
Korte beschrijving/Annotatie
High-stakes, high-spice romantasy vol bloeddorstige strijders en direwolven!
Tekst achterflap
De Nederlandstalige editie van de internationaal geprezen romantasyhit Dire Bound!
Meryn Cooper heeft een intense hekel aan de Bonded, de wrede elitekrijgers, en aan de angstaanjagende direwolven waarmee ze gebonden zijn. Want terwijl Meryn moet knokken voor iedere maaltijd, leven deze soldaten in weelde.
Dan wordt haar zusje Saela ontvoerd en stort haar wereld in – en er is maar één manier om haar te redden. Meryn moet zich aansluiten bij het brute leger waar ze van gruwelt. Een gevaarlijk besluit, want alleen de allerbesten worden toegelaten en de afvallers vinden een barbaarse dood.
Ze mag geen enkele misstap begaan, want als zij het niet overleeft, heeft haar zusje geen schijn van kans meer. Als de felbegeerde kroonprins zijn oog op haar laat vallen, zien de andere soldaten haar liever dood dan levend – en dat in een arena waarin alles geoorloofd is. Lukt het Meryn de proeven te doorstaan en haar zusje te bevrijden? Of wordt de strijd om Saela te redden een strijd tot de dood?
Inclusief bonushoofdstuk.
Voor fans van Fourth Wing en A Court of Thorns and Roses.
Perfect voor liefhebbers van:
- Slow burn romance
- Romantasy
- Found family
- Morally grey characters
- One bed trope
- Enemies to lovers
- Forced proximity
- Vampires vs. wolves!
‘Hunger Games meets Fourth Wing met een beetje Divergent, meets Game of Thrones meets ACOTAR, en een scheutje Twilight. Geen verdere opmerkingen. Niveau: goddelijk.’
Biografie
Sable Sorensen is het pseudoniem van Eliza en Annie, twee fantasy-fangirls die de handen ineensloegen om romantasy te schrijven met sterke heldinnen, vurige romances, en de eeuwige strijd tussen duistere machthebbers en inspirerende helden.
Details
| EAN : | 9789047211624 |
| Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
| Vertaler : | Sanne Hillemans |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 165 mm |
| Dikte : | 51 mm |
| Gewicht : | 852 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 608 |
| Reeks : | Wolven van verwoesting |