Arend van Dam
De geschiedenis van Nederland in 50 voorleesverhalen
24,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
De Nederlandse geschiedenis bevat veel mooie en spannende verhalen, maar vaak zijn ze te moeilijk voor jonge kinderen. Arend van Dam heeft nu de belangrijkste gebeurtenissen toegankelijk gemaakt voor kinderen vanaf zeven jaar. Lang geleden... bevat verhalen over jagers en verzamelaars, boeren en vissers, koningen en koninginnen. Maar ook over beroemde figuren als Rembrandt van Rijn, Jacoba van Beieren en Michiel de Ruyter.
Details
| EAN : | 9789047500254 |
| Uitgever : | Unieboek | Het Spectrum |
| Publicatie datum : | 01-07-2007 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 247 mm |
| Breedte : | 228 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 776 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 143 |
| Reeks : | Lang geleden |
| Keywords : | basisgroep6 |