Janneke Schotveld
Superjuffie!
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Janneke Schotveld, auteur van de Superjuffie-serie, schrijft het Kinderboekenweekgeschenk 2017!
Maak kennis met de grappigste juf ooit!
Juf Josje lijkt een heel gewone juf, maar er is iets bijzonders met haar aan de hand: als er een dier in nood is, verandert ze in Superjuffie! Zodra ze een hap van haar krijtje neemt, krijgt ze superkrachten en schiet ze als een groene tornado door de lucht om het dier te redden. Juf Josje probeert haar gave te verbergen voor de kinderen op haar nieuwe school, maar dat lukt niet lang. Gelukkig beloven ze niets te vertellen tegen de strenge directeur. Samen verzinnen ze steeds allerlei uitvluchten als juf Josje weer eens te laat op school komt met takjes in haar haar of een eendje in haar jaszak. Ondertussen gebeuren er heel vreemde dingen in de stadsdierentuin. Lukt het Superjuffie en de kinderen om de dierentuin van de ondergang te redden? Een sprankelend boek vol humor en fantasie!
Met vrolijke illustraties van Annet Schaap!
Details
| EAN : | 9789047514947 |
| Uitgever : | Van Holkema & Warendorf |
| Publicatie datum : | 01-05-2011 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 237 mm |
| Breedte : | 178 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 565 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 143 |
| Reeks : | Superjuffie |
| Keywords : | basisgroep6 |