Gitte Spee
Een fort voor Vleermuis
9,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ga mee op een tocht langs de Hollandse Waterlinies
Tekst achterflap
‘Help, help!’ hoort Das plotseling tijdens een wandeling. Hij kijkt om zich heen. Wie roept daar? Het is Vleermuis. Ze vloog samen met de andere vleermuizen uit toen het donker was. Maar ze vloog te ver, en nu is ze verdwaald. Kan Das haar helpen om haar fort weer terug te vinden?
Slogan/Promotie
In samenwerking met Stichting Werelderfgoed en UNESCO. Deze reeks biedt een mooie kans om kinderen kennis te laten maken met ons Werelderfgoed.
Details
| EAN : | 9789047635413 |
| Uitgever : | Rubinstein Publishing BV |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 194 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 191 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 36 |
| Reeks : | Gouden Boekjes |