Jan Terlouw
Briefgeheim
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Eva loopt weg van huis. Ze heeft zo'n hekel aan de ruzies tussen haar ouders dat ze zich verstopt op de zolder van haar beste vrienden. Ongewild raakt ze verwikkeld in een spionagezaak en ontdekt ze dat in haar eigen buurt een moord wordt beraamd...
'Jan Terlouw is een bijzonder figuur in de politieke geschiedenis en ik was al fan van zijn boek toen ik vijf was.' - acteur Daan Schuurmans, speelt Eva's vader in de verfilming
Details
| EAN : | 9789047708209 |
| Uitgever : | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 05-07-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 336 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |