Jan Terlouw
Koning van Katoren
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De 17-jarige Stach droomt er van koning van het land Katoren te worden. De oude koning is zeventien jaar geleden overleden en er is nog steeds geen opvolger gevonden. De zes ministers die het land - tijdelijk - besturen geven Stach zeven opdrachten, als Stach er in slaagt deze te vervullen wordt hij de nieuwe koning van Katoren. Maar zoeken de ministers eigenlijk wel een nieuwe koning?
Details
| EAN : | 9789047708438 |
| Uitgever : | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 24-02-2016 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 398 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |