Jan Terlouw
Pjotr
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De allereerste jeugdroman van Jan Terlouw met een nieuw omslag
Pjotr woont sinds de dood van zijn moeder alleen met zijn vader Sergei, ze zijn beste vrienden. Maar dan slaat zijn vader een man neer die Pjotr aanvalt en wordt naar Siberië gestuurd. Pjotr besluit hem achterna te reizen: een zware tocht dwars door Rusland. Zal Pjotr zijn vader vinden?
Details
| EAN : | 9789047708445 |
| Uitgever : | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 19-02-2016 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 380 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |