Jan Terlouw
Oosterschelde windkracht 10
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Twintig jaar na de watersnoodramp is driekwart van het Deltaplan uitgevoerd. Zo'n ramp als in 1953 moet immers koste wat kost voorkomen worden. Maar dan komt de jonge, milieubewuste generatie in opstand.
Details
| EAN : | 9789047708452 |
| Uitgever : | Lemniscaat |
| Publicatie datum : | 11-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 442 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Keywords : | basisgroep8 |