Jozua Douglas
Het grote boek van ridder Rik en Wout
19,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Drie supergrappige lange verhalen van Jozua Douglas over een bange vader en zijn dappere zoon, twee ridders op avontuur! Een heerlijk dikke verhalenbundel op AVI E4.
Tekst achterflap
Lekker dikke bundel met drie hilarische en avontuurlijke verhalen over de ridders Rik en Wout, geschreven door meesterverteller Jozua Douglas. De twee ridders trotseren allerlei gevaren en ontmoeten daarbij een reuzentrol, de prinses van Tralala, Grajes en Griebus, Roekie Poekie, het beest van Boebalim en nog veel meer! Dat is urenlang leesplezier voor lezers van 6-9 jaar, op AVI E4. De aansprekende kleurenillustraties zijn van Hugo van Look.
Details
| EAN : | 9789048756261 |
| Uitgever : | Zwijsen Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 22-09-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 233 mm |
| Breedte : | 177 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 575 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 156 |
| Reeks : | Grote AVI-boeken |
| Keywords : | avontuur;bang zijn;fantasie;humor;ridders |