Emily Reekers
Doolhof van Eden
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Psychologische roman over een jonge moeder die haar beste vriendin verliest
Tekst achterflap
Francis is pas bevallen en gaat volledig op in haar leven als jonge moeder. Tot ze onverwacht haar beste vriendin Eden verliest. Wat is er gebeurd? Maar vooral: hoe heeft ze dit niet zien aankomen?
Met haar baby in de draagzak, probeert ze te achterhalen wat Eden bezighield. Door in haar schoenen te stappen, wordt de lijn tussen hun levens alleen steeds onduidelijker. Tot Francis langzaamaan zichzelf verliest.
Doolhof van Eden zoekt de grenzen op van rouw. Niet alleen rouw om de verloren vriendin, maar ook om een leven dat Francis ver achter zich heeft liggen.
Biografie
Emily Reekers (1992) is schrijver, scenarist en regisseur. Ze studeerde Scenario aan de Nederlandse Filmacademie. Het mede door haar geschreven scenario Beenlampman ging in première op het Nederlands Filmfestival, net als haar regiedebuut Hannah's Dream. Ze debuteerde met Wij zijn vrij.
Details
| EAN : | 9789048869503 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 24-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 288 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 240 |
| Keywords : | filmwereld;moederschap;roman;rouw |