Evelyn Clarke
Het einde schrijft zichzelf
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Evelyn Clarke - Het einde schrijft zichzelf
Zes auteurs worden uitgenodigd op een privé-eiland in Schotland om het laatste boek van bestsellerauteur Arthur Fletch af te schrijven. Deze verdronk tragisch voordat hij zijn thriller kon voltooien. Op het spel staat een miljoen en een contract voor drie nieuwe boeken. Maar niets en niemand is wat het lijkt. Als het eerste slachtoffer valt, gaat het al snel niet meer om het perfecte einde schrijven, maar om zelf het einde te halen. Begint als ouderwetse detective, groeit uit tot bloedstollende pageturner. Een heerlijk spannend boek in een beklemmende setting, met een vernietigende blik op de meedogenloze wereld van grote uitgeverijen.
Door Gea .
Tekst achterflap
Bestsellerschrijver V.E. Schwab en YA-auteur Cat Clarke slaan de handen ineen onder de naam: Evelyn Clarke
Arthur Fletch, een van ’s werelds bestverkopende schrijvers, leidt een teruggetrokken leven. Hij wordt gezien als een genie vanwege zijn iconische hoofdpersonen en duivelse plotwendingen. Als zes auteurs, die allemaal worstelen met hun carrière, worden uitgenodigd om een weekend door te brengen op zijn Schotse privé-eiland, doen ze een schokkende ontdekking: Arthur Fletch is dood… en zijn laatste boek is nog niet af.
De agent en redacteur van Fletch hebben de schrijvers uitgenodigd in de hoop dat een van hen een waardig einde voor dit laatste boek zal bedenken, zodat ze de roman alsnog kunnen publiceren. Om de deal aantrekkelijker te maken bieden ze een onweerstaanbare prijs: niet alleen mag de winnaar voor een duizelingwekkend bedrag ghostwriter zijn van het laatste hoofdstuk, ze zullen de gelukkige schrijver ook helpen zijn of haar eigen carrière nieuw leven in te blazen, wat toekomstige bestsellers garandeert. Het addertje onder het gras: de schrijvers hebben slechts 72 uur om het magnum opus van Fletch af te maken. Het is de kans van hun leven, maar zouden ze er een moord voor doen?
Satire, moordmysterie, blockbuster: cosy crime à la Knives Out
In de pers
‘Duivels slim en verslavend, Het einde schrijft zichzelf is zowel een meeslepend locked room-mysterie als een scherpe blik op de uitgeverswereld. Een absolute aanrader.’ Ellery Lloyd, New York Times-bestsellerauteur van De club
‘Grappig, messcherp en akelig herkenbaar.’ Sarah Crossan
‘Agatha Christies En toen waren er nog maar… meets Yellowface – fantastisch leuk!’ Kate Mosse, internationaal bestsellerauteur van de Tijden van vuur-serie
Biografie
Bestsellerschrijver V.E. Schwab en YA-auteur Cat Clarke gaan samen schuil achter het pseudoniem Evelyn Clarke. Voor de bekendmaking van hun namen is er op de socials maandenlang over gespeculeerd wie de auteurs waren van het boek dat nu al de thriller van 2026 wordt genoemd.
Details
| EAN : | 9789049206031 |
| Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Vertaler : | Jan Pott |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 542 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 416 |
| Keywords : | agatha christie;cosy mysterie;eiland;thriller;uitgeverij |