Stephanie Garber
De ballade van nooit gelukkig
25,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Het verbluffende vervolg op Er was eens een gebroken hart, met in de hoofdrollen Evangeline Fox en de Hartenprins.
Nadat Jacks, de Hartenprins, haar heeft verraden, zweert Evangeline dat ze hem nooit meer zal vertrouwen. Nu ze haar eigen magie heeft ontdekt, heeft ze niemand meer nodig en zal ze proberen voor zichzelf een lang en gelukkig leven te creëren.
Althans, dat was haar plan. Wanneeer er een gevaarlijke vloek over haar wordt uitgesproken, wordt ze alsnog gedwongen om met Jacks samen te werken. Jacks blijkt dit keer niet alle kaarten in handen te hebben en is niet degene voor wie ze bang zou moeten zijn. Alleen met zijn hulp kan de vloek worden verbroken.
Pers en auteurs
‘Indrukwekkend, origineel en wonderbaarlijk!’ USA Today
‘Betoverend, intrigerend, en heerlijk eigenaardig.’ Brigid Kemmerer, bestsellerauteur van de Cursebreaker-serie
‘Een enorm fantasierijk, romantisch verhaal waarin ware liefde een hoge prijs heeft.’ Kerri Maniscalco, bestsellerauteur van De prins van Toorn
Biografie
Stephanie Garber is nummer 1 New York Times-bestsellerauteur en de internationale bestsellerauteur van de Er was eens-serie en de Caraval-trilogie. Haar boeken zijn vertaald in meer dan dertig landen.
Details
| EAN : | 9789049206932 |
| Uitgever : | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Vertaler : | Annick Smithers |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 566 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Reeks : | Er was eens |
| Keywords : | crossover;fantasy;liefde;romantiek |