Luc Hoogenstein-Jip Louwe Kooijmans
Zakgids Vogels van Nederland en België
20,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De ideale vogelgids voor wandelingen en vogelexcursies. Past in elke binnenzak en helpt je om alle algemene soorten broedvogels, zomer- en wintergasten en doortrekkers gemakkelijk te herkennen.
Deze compacte vogelgids bevat overzichtelijke informatie over de belangrijkste uiterlijke kenmerken, gedrag, zang en habitat.
- Ruim 300 inheemse vogelsoorten doeltreffend herkennen
- Veldkenmerken, vliegbeelden en verenkleedvariaties
- Trefkans per maand en kijktips
- Vogelgeluiden en meer: met QR codes naar de online vogelgids van Vogelbescherming Nederland
- Meer dan 50.000 exemplaren verkocht!
- Volledig geïllustreerd door Elwin van der Kolk
In samenwerking met Vogelbescherming Nederland. De 'Zakgids Vogels van Nederland en België' en het 'Handboek vogels van Nederland' vormen samen de ideale partner om meer over Nederlandse vogels te leren. Ook verschenen: 'Minigids vogels van Nederland en België'.
Details
| EAN : | 9789050119764 |
| Uitgever : | KNNV Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 10-06-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 175 mm |
| Breedte : | 118 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 382 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Keywords : | natuurgids;veldgids;vogelgids;vogelliefhebber;vogels determineren;vogels herkennen;vogels kijken;vogels van nederland |