Evert Jan Prins
61 eilanden in de Waddenzee
49,90
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Evert Jan Prins brengt als eerste alle 61 bewoonde en onbewoonde Waddeneilanden in beeld met schitterende fotografie en unieke reisverhalen. De Nederlandse, Duitse en Deense eilanden kennen landschappelijk en historisch veel overeenkomsten, maar de auteur laat ook feilloos het eigen karakter van ieder eiland zien. Hij neemt de tijd om de inwoners aan het woord te laten, heeft veel oog voor de cultuurhistorie en overal is de overweldigende natuur aanwezig. Een schitterend cadeauboek met meer dan 500 foto’s en kaarten over dit geweldige gebied dat aangewezen is als Unesco Werelderfgoed. Evert Jan Prins is kenner van het Waddengebied en heeft jarenlang rondgezworven om alle eilanden te kunnen bezoeken.
Details
| EAN : | 9789056156732 |
| Uitgever : | 20 Leafdesdichten BV Bornmeer |
| Publicatie datum : | 03-11-2020 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 310 mm |
| Breedte : | 250 mm |
| Dikte : | 43 mm |
| Gewicht : | 2907 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |