Jac van den Boogard-Eric Wetzels (red.)
Voor de eeuwigheid?
24,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789058420572 |
| Uitgever : | Dominicanen Distributie |
| Publicatie datum : | 13-07-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 236 mm |
| Breedte : | 233 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 1576 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 412 |
| Reeks : | Vierkant Maastricht |