Elke Vanhouche-Jeff Van Calster-Mama Baas
Check! De gezins-afvinklijst vol herinneringen
19,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Op zoek naar meer échte gezinstijd? In Check! bundelen Elke Vanhouche (Sunkissed.be) en Jeff Van Calster (Mood België) 90 verrassende en verbindende ideeën om samen te beleven, aangevuld met 10 extraatjes speciaal voor jullie als koppel - wanneer de kinderen in bed liggen.
Voor gezinnen met peuters, tieners of alles daartussenin. Of je nu samen de wereld wil verkennen, gekke foto's wil maken, nieuwe tradities wil starten of gewoon wil genieten van elkaars gezelschap: dit boek helpt je om tijd bewust te kiezen en vast te houden.
Want Check! is niet alleen een bucketlist, het is ook een herinneringenboek. Met plek om te plakken, schrijven, tekenen en kleine momenten te bewaren: tickets, foto's, quotes, "weet-je-nog"-verhalen en jullie eigen inside jokes. Zo wordt dit niet zomaar een boek dat in de kast belandt, maar eentje dat vol leeft en dat je later met een grote glimlach weer openslaat.
Slogan/Promotie
Vink niet alleen activiteiten af, maar verzamel momenten die je voor altijd bijblijven
Details
| EAN : | 9789059963771 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 01-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 178 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 482 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 140 |