Andy Griffiths
Het superdikke waanzinnige moppenboek
15,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Andy en Terry wonen in de waanzinnigste boomhut ter wereld. En nu hebben ze het dikste moppenboek ooit gemaakt! Over dinosaurussen en piraten, ninja's en slakken, vissen en robots... Noem maar op! Andy en Terry kunnen over alles een mop maken.
Moppen tot in het oneindige, perfect voor alle fans van de WAANZINNIGE BOOMHUT!
Slogan/Promotie
Waanzinnig veel moppen van Andy en Terry
Details
| EAN : | 9789059964587 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 25-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 159 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 584 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 392 |
| Reeks : | De waanzinnige boomhut |