Hans Marks
Omwille van de vrijheid
19,90
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789059974142 |
| Uitgever : | Primavera Pers |
| Publicatie datum : | 29-08-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 232 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 521 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 336 |