Louie Giglio
Zo groot is God
24,95
Tijdelijk niet beschikbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789059992177 |
| Uitgever : | Gideon, Stichting Uitgeverij |
| Vertaler : | Lois Rijksen |
| Publicatie datum : | 09-11-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 156 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 562 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 208 |