Sarah Young
Jezus hoort je voor tieners
19,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789059992313 |
| Uitgever : | Gideon, Stichting Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 17-12-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 170 mm |
| Breedte : | 119 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |