Willem Ouweneel
Het Lam de draak & de Domtoren
23,50
Tijdelijk niet beschikbaar
Voorraad in de winkel
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789059993211 |
| Uitgever : | Gideon, Stichting Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 29-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 461 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |