Maaike Helmer
Daar is een woord voor
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Maaike was verbaasd toen ze op haar tweeënveertigste de diagnose autisme kreeg. Zijzelf was nou niet het beeld dat ze had bij autisme. De diagnose zette haar wereld op z’n kop. Want wat als je alles in je bestaan, zowel negatieve als positieve ervaringen, opeens moet bekijken door een andere bril? Die succesvolle modellencarrière? Autisme. Geflopte stage? Autisme. Interview met de minister-president geregeld? Autisme.
In Daar is een woord voor schrijft Maaike over haar zoektocht naar aanwijzingen in het verleden en inzichten die haar uiteindelijk vooruithielpen in een leven dat altijd al ongezien autistisch was. Een boek voor iedereen die zoekt naar de zin van zijn eigen verhaal.
Biografie
Maaike Helmer (1978) werkte vijf jaar als internationaal fotomodel, woonde in New York, Parijs en Milaan en verhuisde uiteindelijk van New York naar Zwolle om daar journalistiek te gaan studeren. Ze werkt momenteel als merk- en communicatiestrateeg en als copywriter. Maaike is getrouwd en woont met man en kind in de Randstad.
Details
| EAN : | 9789062227907 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 139 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 290 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 256 |