...
One Minute Bijbel
25,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De One Minute Bijbel maakt het dagelijkse bijbellezen weer haalbaar door een nauwkeurige selectie van sleutelteksten uit de Bijbel te nemen. Van Genesis tot Openbaring – 366 één minuut stukjes om te lezen. Aan het eind van elke dag worden verwijsteksten genoemd die gelezen kunnen worden voor extra verdieping bij de thema’s die in het dagstukje aan de orde komen. In totaal worden achttienhonderd verwijsteksten uit de Herziene Statenvertaling genoemd. Daarnaast bevat elke dag een korte, meditatieve gedachte en toepassing die wil inspireren, bemoedigen en uitdagen in de dagelijkse wandel met God. Formaat: 15x22 cm
Details
| EAN : | 9789065395160 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 30-03-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 222 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 606 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 384 |
| Keywords : | bijbels dagboek;herziene statenvertaling;hsv bijbel;sleutelteksten;verwijsteksten |