...
Friese Woudenpad
17,45
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Geheel vernieuwde gids van LAW-pad 1-1 De nieuwe naam is nu: "Friese Woudenpad"
Details
| EAN : | 9789071068812 |
| Uitgever : | Vrije Uitgevers, De |
| Publicatie datum : | 01-11-2010 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 190 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 132 |
| Reeks : | LAW |