Dick Bruna
Opa en Oma Pluis
7,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
nijntjes bezoek aan haar opa en oma laat zien hoe leuk het is om bij oudere mensen op visite te gaan.
Biografie
Dick Bruna (1927 - 2017) is een Nederlandse kunstenaar en de geestelijke vader van nijntje. Hij heeft in totaal meer dan 120 verschillende kinderboeken gemaakt. Het werk van Dick Bruna kenmerkt zich door eenvoud, zwarte contouren en felle, levendige kleuren. Die eenvoud geeft ieder kind ruimte om zijn eigen fantasie in te vullen. De boeken van Dick Bruna worden door kinderen over de hele wereld gelezen en zijn in meer dan 50 talen verschenen. Veel illustratoren laten zich inspireren door zijn werk en er zijn intussen al drie generaties opgegroeid met nijntje. www.nijntje.nl
Details
| EAN : | 9789073991903 |
| Uitgever : | Mercis Publishing B.V. |
| Publicatie datum : | 01-01-1988 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 162 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 136 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Keywords : | grootouders;rijmvertellingen |