J.K. Rowling
Harry Potter en de geheime kamer
23,99
Niet bestelbaar
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Na een verschrikkelijke vakantie bij zijn gemene oom en tante gaat Harry Potter naar de tweede klas van Zweinsteins Hogeschool voor Hekserij en Hocus-Pocus. Het blijkt echter een hele heksentoer te zijn om daar te komen, zodat Harry en zijn vriend Ron ten slotte in een vliegende auto naar school gaan. Na alle avonturen van het eerste schooljaar denkt Harry zich rustig aan zijn lessen Toverdranken, Bezweringen, Verweer tegen de Zwarte Kunsten en zijn favoriete sport Zwerkbal te kunnen wijden, maar niets blijkt minder waar. Een mysterieuze stem roept hem, er vinden aanslagen plaats en Harry ontdekt een wel heel bijzonder dagboek. ‘Bijzonder meeslepend.’ Trouw ‘Een boek over Harry Potter moet je in één keer uitlezen, zo sterk is de betovering.’ NRC Handelsblad ‘Harry Potter en de Geheime Kamer is nog geestrijker, fantas tischer, magischer en mysterieuzer dan deel een.’ Algemeen Dagblad
Details
| EAN : | 9789076174112 |
| Uitgever : | Harmonie, Uitgeverij De |
| Vertaler : | Wiebe Buddingh' |
| Publicatie datum : | 01-01-2000 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 228 mm |
| Breedte : | 158 mm |
| Dikte : | 29 mm |
| Gewicht : | 534 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |
| Reeks : | Harry Potter |