J.K. Rowling
Harry Potter en de gevangene van Azkaban
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Voordat Harry Potter aan zijn derde jaar op Zweinstein kan beginnen, moet hij de zomervakantie bij zijn gemene oom en tante doorbrengen. Door een magisch ongeluk komt hij ‘s avonds laat op straat te staan. Dan blijkt dat Sirius Zwarts, een beruchte volgeling van Jeweetwel, uit de gevangenis van Azkaban is ontsnapt. Hij is op de vlucht en heeft het wellicht op Harry gemunt. Er volgt een enerverend schooljaar met nieuwe vakken als Dreuzelkunde en Zorg voor Fabeldieren, spannende Zwerkbalwedstrijden en griezelige voorspellingen. De school wordt bewaakt door Dementors, de gevreesde bewakers van Azkaban, en Harry zal zijn lessen Verweer tegen de Zwarte Kunsten hard nodig hebben.
Details
| EAN : | 9789076174181 |
| Uitgever : | Harmonie, Uitgeverij De |
| Vertaler : | Wiebe Buddingh' |
| Publicatie datum : | 13-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 228 mm |
| Breedte : | 159 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 588 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 326 |
| Reeks : | Harry Potter |