Herman IJsseling
Schiermonnikoog
21,50
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789079716234 |
| Uitgever : | Flying Focus Castricum B.V. |
| Publicatie datum : | 01-07-2019 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 231 mm |
| Breedte : | 231 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 535 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 72 |
| Keywords : | fotovliegen;luchtfoto;schier;vogelvlucht;wadden |