Herman IJsseling
Wadden
34,50
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789079716258 |
| Uitgever : | Flying Focus Castricum B.V. |
| Publicatie datum : | 05-11-2021 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 309 mm |
| Breedte : | 308 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 1480 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 144 |
| Keywords : | luchtfotografie;terschelling;texel;vlieland;wadden |