Kluun
Help, ik heb een puber!
22,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De onvermijdelijke opvolger van de bestseller Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt!
Dit boek is een survivalgids voor puberouders én een ode aan pubers – de emotioneelste, gekste, levendigste, roekelooste, redelooste, onzekerste en aandoenlijkste wezens die er bestaan.
‘Grappig, herkenbaar én leerzaam.’ LEO BLOKHUIS
‘Heerlijk boek!’ EVELINE CRONE
‘Dit boek wil je gelezen hebben, met of zonder pubers in huis.’ ISA HOES
‘Op speelse, duidelijke en grappige wijze word je als ouder met jezelf geconfronteerd.’ BIRGIT SCHUURMAN
‘Herkende verdomme alles!’ GERARD EKDOM
‘Fantastisch. Heerlijk hoe Kluun je met zijn woorden kidnapt.’ RUUD DE WILD
Details
| EAN : | 9789083157627 |
| Uitgever : | NBC - Uitgeverij Kluun |
| Publicatie datum : | 13-12-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 361 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |