Nivon Wandelwerkgroep
Veluwe Zwerfpad
21,00
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Met deze routegids wandel je eindeloos over de Veluwe, door uitgestrekte stuifzandgebieden, eeuwenoude bossen en over heide en sprengenbeken. Ook kom je door bijzondere culturele plaatsen met exceptionele architectuur. Met deze gids leer je alles over het ontstaan van dit buitengewone gebied, de verschillende landschappen en het wild en water van de Veluwe. Veel wandelplezier!
Details
| EAN : | 9789083210766 |
| Uitgever : | 62Damrak |
| Publicatie datum : | 31-05-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 327 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |