Louise Douglas
De Siciliaanse erfenis
24,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
De cover en de achterflap verraden niet of nauwelijks iets over het boek. Is het een thriller? Of een historische roman? Of een feelgood Italiaans liefdesverhaal? Nu ik het heb gelezen: het houdt het midden tussen een feelgood en een thriller. Edie en Joe erven een oude villa op Sicilië. Een prachtige idyllische plek. Er zijn echter wat problemen. In de eerste plaats zijn ze al tien jaar gescheiden. En in de tweede plaats blijken er mensen in het dorp niet blij te zijn met hun komst. Als ze het huis zo snel mogelijk willen verkopen, breekt er brandt uit, worden banden lek gestoken en zitten ze met hun handen in het haar. Wat moeten ze doen? In flahbacks leren we de reden kennen van hun scheiding, komen ze schoorvoetend wat dichter bij elkaar en bekommeren ze zich om een zwangere vrouw (en haar zoontje) die geterroriseerd en geslagen worden door haar man. Het wordt spannend als Francesco, de jongen, een oude man aanrijdt en Joe de schuld op zich neemt. Het loopt allemaal wonderwel af en dat is ook wel eens leuk. Leest heerlijk weg, maar blijft boeiend.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
De Siciliaanse erfenis – Louise Douglas Na de dood van hun zesjarige zoon, Daniel, is het huwelijk van Edie en Joe op de klippen gelopen. Edie heeft het verlies van haar zoon nooit kunnen verwerken en zit vol wrok jegens haar ex-man, maar vooral jegens haar ex-schoonmoeder, Anna DeLuca, die zij de schuld geeft van Daniels dood. Wanneer Anna sterft en in haar testament blijkt te hebben bepaald dat Edie en Joe het huis op Sicilië erven – Villa della Madonna del Mare – is dat voor Edie het bewijs dat Anna zich zelfs over haar graf heen nog met haar leven bemoeit. Met grote tegenzin reist Edie naar Sicilië. Ze wil de villa zo snel mogelijk verkopen, maar de zaken lopen anders dan ze zich in haar wildste dromen had kunnen voorstellen.
Details
| EAN : | 9789083551111 |
| Uitgever : | Vrije Uitgevers, De |
| Vertaler : | Meta Gemert |
| Publicatie datum : | 29-10-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 407 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 304 |