Sarah J. Dodd
Achter de ondergaande zon
15,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De waterpoel is opgedroogd, en er is niet genoeg te drinken. Maar olifantje Ekundayo weet: zolang mama er is, komt alles goed. De volgende ochtend wordt zijn moeder niet meer wakker. Ekundayo begrijpt niet wat er aan de hand is, hij wil geen afscheid nemen. Gelukkig is hij niet alleen. Zijn familie en vrienden proberen hem te helpen. Een ontroerend prentenboek over liefde en verlies, over verdriet, troost en hoop, dat kinderen op een laagdrempelige manier helpt iets te begrijpen van wat er gebeurt als een familielid overlijdt. Met teksten die je samen op een bekende wijs kunt zingen en een nawoord met adviezen over hoe je met kinderen kunt praten over sterven en dood.
Details
| EAN : | 9789085434757 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Vertaler : | Corien Oranje |
| Publicatie datum : | 23-05-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 268 mm |
| Breedte : | 222 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 322 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Keywords : | afscheid;overlijden;prentenboek;rouw |