Corien Oranje
Stop die raket
11,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Juf Fiep en haar klas mogen in een echte raket kijken. Maar dan raakt juf per ongeluk een knop aan en de raket schiet door het dak. Als dat maar goed afloopt … • vrolijk, humoristisch en spannend ruimtevaartavontuur • voor beginnende lezers in groep 3 (en 4) • met achterin informatie over hoe je in een raket slaapt, eet, je wast, enz. Corien Oranje en Marja Meijer werken al meer dan tien jaar samen aan de verhalen over juf Fiep en haar klas op AVI-3/4 niveau.
Details
| EAN : | 9789085436287 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 16-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 239 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 202 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | Juf Fiep |
| Keywords : | avi 3;avontuur;corien oranje;raket;ruimte |