Corien Oranje
Missie ondergronds
14,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Nathan en zijn vrienden ontdekken een geheime ondergrondse gang en raken ongewild betrokken bij een misdaad die nog gepleegd moet worden. Wat heeft de onvriendelijke beheerder van de begraafplaats ermee te maken? En gaat het de Bende van de Berenklauw lukken om het dorp te redden van een inbraak - of nog iets veel ergers? * 2e deel van spannende, stoere én humoristische vijfdelige serie * thema's: vriendschap, moed, geheimen, gevaar en avontuur * voor de middenbouw, ongeveer 8-10 jaar Corien Oranje is auteur van meer dan 100 jeugdboeken, waaronder Kampioen 2.0 en de populaire serie De klas van juf Fiep voor 7-9 jaar. Daan van Oostenbrugge is illustrator. Zijn werk bestaat uit het maken van animatievideo's, het illustreren van kinderboeken en -bijbels en het tekenen van strips.
Details
| EAN : | 9789085436294 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 06-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 239 mm |
| Breedte : | 156 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 340 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 96 |
| Reeks : | De Bende van de Berenklauw |
| Keywords : | corien oranje;humor;middenbouw;spanning;spion |